Angielski Fluent Blog
Daj znać innym!

Listy podcastów do nauki angielskiego!

30+ podcastów do nauki angielskiego
40 podcastów edukacyjnych po angielsku

Strony do nauki angielskiego

​Ucz się z podcastami angielskimi, wspaniałymi kursami online i lekcjami, poradź się jak osiągnąć płynność i udoskonal swoje umiejętności słuchania. Te internetowe strony do nauki angielskiego z lekcjami mogą być używane przez uczniów, którzy uczą się samodzielnie, a także przez nauczycieli, którzy szukają nowych materiałów do wykorzystania na lekcjach ze swoimi studentami.

​Ucz się z podcastami angielskimi, wspaniałymi kursami online i lekcjami, poradź się jak osiągnąć płynność i udoskonal swoje umiejętności słuchania. Te internetowe strony do nauki angielskiego z lekcjami mogą być używane przez uczniów, którzy uczą się samodzielnie, a także przez nauczycieli, którzy szukają nowych materiałów do wykorzystania na lekcjach ze swoimi studentami.

strona do nauki angielskiego real life global

​RealLife English
Nie tylko ucz się angielskiego, żyj nim!

RealLife English wierzy, że uczenie się angielskiego nie powinno być nigdy suchym i nudnym przedmiotem w szkole, ale zamiast tego zmieniającą życie przygodą, podczas której nie tylko się uczysz angielskiego, ale także nim żyjesz. Naprawdę świetna strona do nauki angielskiego z zabawnymi podcastami, świetnym filmami wideo i silną społecznością osób uczących się, poprzez którą możesz połączyć się z innymi ludźmi ze świata poza granicami. Wypróbuj tą lekcję, która zawiera 14 prześmiesznych lekcji opartych na serialach telewizyjnych, by przyspieszyć swoją płynność. Niektórych lekcje zawierają filmy telewizyjne z klipami z Przyjaciół, Teorii Wielkiego Podrywu, Jak poznałem waszą matkę, Dwóch i pół oraz Kronik Seinfelda (dołączone pliki PDF!).

strony do nauki angielskiego

Real English Conversations
Komunikuj się pewnie z prawdziwymi ludźmi w prawdziwym świecie

Strona do nauki angielskiego pomaga uczącym się uczyć jak mówić płynniej i rozumieć co słyszą przy użyciu skutecznych metod uczenia się. Naucz się w tym darmowym 8-lekcyjnnym mini kursie z nagraniami wideo jak uczyć się prawdziwych rozmów, by szybko załapać najważniejsze słownictwo oraz jak zrozumieć angielski i native speakerów i brzmieć bardziej naturalnie, gdy mówisz.

strony do nauki angielskiego

All Ears English
Podcasty do nauki angielskiego i przygotowanie IELTS


W All EarsEnglish wierzymy w relacje międzyludzkie, a nie w perfekcję. Pokażemy ci jak uciec od mentalności „perfekcji” i w końcu bawić się nauką angielskiego. Sprawdź tutaj odcinek i dowiedz się dlaczego 20,000+ codziennych słuchaczy kocha podcast All Ears English.

​AllEars przygotowuje do egzaminu IELTS. All Ears English ma także podcasty IELTS Energy i specjalny dział strony do nauki angielskiego poświęcony pokazywaniu najmądrzejszego i najprostszego sposobu jak osiągnąć wynik 7+ albo wyższy na egzaminie IELTS. Jessica Beck jest głównym ekspertem w świecie IELTS i ma więcej niż 12-cie lat doświadczenia jako profesjonalistka IELTS. Przyłącz się do naszego Free Insider Masterclass i naucz się jak uniknąć wszystkich powszechnych niepowodzeń na egzaminie IELTS.

Tweetnij...

Click to Tweet

Strony do nauki angielskiego z muzyką, filmami i aplikacjami

​Spaw, by uczenie się było przyjemne, by wciąż mieć motywację do nauki angielskiego i oczekiwać na kolejne lekcje! Te internetowe strony do nauki angielskiego używają w interaktywny sposób muzyki, filmów i seriali telewizyjnych do nauki słownictwa, gramatyki, i doskonalenia umiejętności słuchania a nawet wymowy.

youegnlish

YouGlish
Słuchanie i wymowa w kontekście


Teraz możesz poszukać określonego słowa czy frazy i usłyszeć je jak jest używane w kontekście na filmie YouTube! Strona do nauki języka angielskiego YouGlish może przeszukać napisy dla więcej niż 20 milionów filmów, by znaleźć dokładny moment na nagraniu, gdzie dokładne słowo czy fraza zostaje użyte w tuzinach różnych nagrań. YouGlish przeszukuje
angielski na Youtube i daje szybkie, bezstronne odpowiedzi na temat jak prawdziwi ludzie mówią po angielsku i w kontekście. Spróbuj poszukać teraz słów ze strony domowej YouGlish.


​Dla nauczycieli: Ta strona do nauki języka angielskiego to naprawdę niesamowite narzędzie, o ile jeszcze jej nie sprawdziłeś! Używaj narzędzia wideo do tworzenia quizów iSL Collective (darmowe narzędzie internetowe), które pozwala nauczycielom tworzyć swoje własne interaktywne quizy z filmów YouTube i Vimeo. Interaktywność i grywalizacja dodają im żartobliwego charakteru przy różnych trybach grania (np. klasyczna gra Cassino, w której stawiasz na poprawną odpowiedź) i możliwościach takich jak gry tapping, gdzie uczący się klikają na przedmioty, które widzą na zapauzowanym ekranie wideo. Stwórz swoje własne konto i naucz się jak tworzyć własne quizy wideo w mniej niż 5 minut!. Zarejestruj swoje własne konto i zaczynaj!

Strony do nauki angielskiego z nauczycielami

Ważną częścią doskonalenia swoich umiejętności angielskiego jest umiejętność komunikowania się z prawdziwymi ludźmi po angielsku. Czy próbujesz tylko udoskonalić swoje umiejętności konwersacyjne czy szukasz bardzo konkretnych rad, żeby podszkolić komunikowanie się po angielsku z powodów zawodowych, właściwy dla ciebie nauczyciel czeka, byś go znalazł na liście poniżej i pomógł ci jak efektywnie uczyć się angielskiego

Angloville
Doświadczenie zanurzenia w języku angielskim


Wyobraź sobie, że zatrzymałeś się w małej „angielskiej wiosce”, rozmawiasz po angielsku z lokalnymi mieszkańcami z Polski, Włoch, Republiki Czeskiej i Rumunii podczas pełnego zabawy obozu językowego, który pomoże pokonać bariery językowe. Jeśli bardzo lubisz spotykać się z nowymi ludźmi, poznawać ich życie i dzielić się niektórymi z własnych historii czy przygód przełamując w tym czasie bariery językowe – to o tym jest Angloville! Dowiedz się więcej o Angloville i ich nadchodzących wydarzeniach, do których możesz się przyłączyć.

strona do nauki angielskiego oes

Online English Skills
Nauczyciele, lekcje i kursy angielskiego online

Ucz się z przyjaznymi rodowitymi nauczycielami angielskiego ze Zjednoczonego Królestwa, którzy pomagają uczącym się zyskać pewność siebie w używaniu angielskiego, który znają, a także pokazują im jak kontrolować swoją własną naukę. Najważniejszym aspektem stawania się płynnym mówcą angielskiego jest wiara w swoje własne umiejętności, a to wszystko zaczyna się od właściwego nastawienia! Przyłącz się do naszego darmowego siedmiodniowego kursu wideo, który dając ci cenne wskazówki i ćwiczenia nauczy cię dokładnie tego, czego potrzebujesz, by stać się pewnym siebie i płynnie mówić po angielsku.

strona do nauki angielskiego love to learn english

Love to Learn English
Zajęcia angielskiego przez Skype’a


Pomaga uczącym się osiągnąć wysoki wynik na egzaminach IELTS czy TOEFL dzięki różnym kursom angielskiego i pomocnym artykułom blogowymi. Naucz się jak podczas mówienia z łatwością połączyć swoje myśli z najważniejszymi zwrotami nawiązującymi do różnych sytuacji. Te zwroty pomogą si stworzyć silne powiązania pomiędzy pomysłami w mówieniu i pisaniu z mówieniem. Przeczytaj tutaj: 86 Słów nawiązujących dla lepszego wyniku z mówienia na egzaminie IELTS i TOEFL

strony do nauki angielskiego ola

OLA – Online Learning Academy
Zajęcia konwersacyjne online dla zawodowców

OLA pomoże ci osiągnąć wysoki poziom pewności siebie i płynności w mówieniu po angielsku z powodów zawodowych. Poprzez zajęcia konwersacji 1-na-1 przez Skype’a z wykwalifikowanymi rodowitymi nauczycielami angielskiego. Jeśli czujesz się skrępowany albo czujesz się zablokowany, gdy próbujesz wyrazić siebie, ich wysoce skuteczne zajęcia pomogą ci mówić na zaawansowanym poziomie! Ściągnij ich darmowy e-book zwany: English Quick Fix: 16 Steps to Fix Your Broken English (16 kroków, by naprawić twój zepsuty angielski).

strony do nauki angielskiego LinkedIn

Taiwanda Bason
Specjalista od przełamywania barier


To najlepsza strona do nauki angielskiego dla tych, którzy są gotowi podjąć działanie i zrealizować swoje największe marzenia albo podróżować zagranicę (pomoc studentom i nauczycielom). Taiwanda nie tylko pomoże ci zyskać pewność siebie w komunikowaniu się po angielsku, ale także wesprze cię, zainspiruje i da ci motywację, której potrzebujesz, by dokonać wielkich zmian. Taiwanda oferuje darmowe lekcje w formie konsultacji, byś miał szansę przedyskutować swoje cele i nauczyć się jak możesz je osiągnąć.

strony do nauki angielskiego

Stordar with Daria Storozhilova
Ucz się sprawnie i skutecznie z Darią

Daria Storozhilova pomaga swoim studentom znaleźć swoją drogę do osiągnięcia sukcesu w angielskim bez poświęcania zbyt dużej ilości czasu czy wydawania pieniędzy. Jej doświadczenie w uczeniu angielskiego przez więcej niż 15 lat pomogło jej stworzyć materiały do nauki online, które dają ci wizję tego, jak uczyć się angielskiego w najbardziej skuteczny sposób. Sprawdź ten niesamowity artykuł o nieregularnych czasownikach angielskich the Clever Way, by dowiedzieć się więcej o jej stylu nauczania i tego, jak może ci pomóc poprzez swoje kursy i lekcje.

strony do nauki angielskiego

Camino English
Podkasty,wideo i blog do nauki angielskiego


Camino English oferuje różnorodne darmowe nagrania wideo, blog i podcasty każdemu, kto jest zainteresowany uczeniem się online na wszystkich poziomach. Oferuje także zajęcia przez Skype’a albo telefon i program członkowski, by uzyskać dostęp do większej ilości lekcji. Jeśli podróżujesz do Madrytu, Hiszpanii możesz chcieć przyłączyć się do jednego z ich osobistych intensywnych doświadczeń. Wypróbuj na stronie internetowej Camino English darmową lekcję, która jest idealna dla twojego poziomu.

strony do nauki angielskiego

Eloquent Language
Specjaliści od języka i komunikacji


To strona do nauki angielskiego dla tych z was, którzy już mówią po angielsku względnie dobrze, ale szukają możliwości dopracowania i udoskonalenia swoich umiejętności. Eloquent Language może pomóc ci mówić w bardziej przekonywujący i pewny siebie sposób, jednocześnie wzrośnie twoja świadomość na pewne niuanse języka angielskiego i poprawisz swoją niewerbalną komunikację taką jak język ciała i akcent przygotowując prezentację. Dowiedz się więcej jak Eloquent Language może pomóc ci przekazać swoją wiadomość w skuteczny i poprawny sposób. Nowe kursy w Legal English, Cambridge i IELTS Preparations są również dostępne u oddanych doświadczonych nauczycieli.

strona do nauki angielskiego towajo

The Towajo English Language Institute
Eksperci od wymowy i mówienia


Ta strona do nauki angielskiego pomaga uczącym się mówić po angielsku wyraźnie, z pewnością siebie, dokładnie i naturalnie. Chociaż uczy też gramatyki, głównie koncentruje się na uczeniu wymowy amerykańskiego angielskiego i pomaganiu uczącym się w doskonaleniu umiejętności mówionego języka. Zdobądź dostęp do darmowego Członkowstwa Towajo Community Membership, które obejmuje dostęp do kilku tygodniowych zajęć, oglądaj treści tylko dla członków i miej okazję, by zadać Miracle L. Smith (znanego jako Pronunciation Doctor) pytania dotyczące wymowy.

strony do nauki angielskiego speechrevision

Speech Revision
Ocena mówienia, informacja zwrotna i poprawki

Wspaniały zasób materiałów dla uczących się, by ćwiczyć mówienie w dogodnym dla siebie czasie, otrzymując informację zwrotną i poprawki, których potrzebują, by poczynić szybszy postęp. Speech Revision może pomóc ci udoskonalić coś więcej niż tylko gramatykę i słownictwo, udoskonalić wymowę, struktury a nawet techniki egzaminacyjne. Znajdź ćwiczenia do nauki mówienia dla wszystkich poziomów na wiele różnych tematów na stronie Speech Revision.

Jeżeli znasz jakieś godne polecenia strony do nauki angielskiego to napisz w komentarzu, a ja dodam do listy.

Leave a Comment:

Send this to a friend